Kaihatsu Clubkampioenschappen 2016

Op 26 juni 2016 zijn de allereerste clubkampioenschappen van onze vereniging gehouden. De toernooicommissie was er alles aan gelegen om er een mooi en goed evenement van te maken. Het werd een geslaagde dag. In totaal waren er 24 deelnemers die de strijd met elkaar aangingen en zeer mooi judo en strijd lieten zien. De deelnemers wilden allen graag de prijzen mee naar huis nemen en er werd soms stevig gestreden om de punten te kunnen maken. Naast debutanten op de wedstrijdmat deden er ook wat meer ervaren wedstrijd-judoka’s mee. Wat opviel was het grote respect en de discipline waarmee er met elkaar werd omgegaan.
Gelukkig kon na afloop iedere deelnemer zich als WINNAAR zien en werden de podiumplaatsen en medailles uitgereikt. Voor volgend jaar wordt er een nog groter deelnemersveld verwacht. Onze vereniging is behoorlijk aan het groeien en de in juni pas aangemelde leden konden helaas niet meedingen naar de hoofdprijzen. Op naar volgend jaar de clubkampioenschappen. Zet maar alvast in ieders agenda de laatste zondag van juni, voor 2017 de 25-ste.